С 21 мая 2020г.  визовые центры Украины частично начинают онлайн прием документов тех граждан, которые успели оплатить визовый сбор, но им не перезвонили с датой подачи документов из за введения карантина.

Якщо Ви здійснили попередню оплату сервісного збору за послуги ППВА до 12 березня 2020 р. включно, на підставі якої Вам була призначена дата реєстраціі до ППВА, яку Ви підтвердили, але у зв’язку з впровадженням карантину в країні дана дата була анульована; або Ви здійснили оплату після 13 березня 2020 р. і не встигли отримати дату реєстрації, однак на сьогоднішній день Ви маєте готовий повний пакет з актуальними документами (діючий закордонний паспорт, діюче запрошення з актуальними датами, які дозволяють отримати візу на період від 91 дня і більше, та інші необхідні документи згідно контрольного списку) та бажаєте скористатися послугою подачі візової заявки у форматі поштового відправлення, Вам не потрібно чекати на дзвінок з Пункту прийому візових анкет – просимо Вас надіслати нам скановані кольорові копії та/або фотографії ПОВНОГО ПАКЕТУ всіх Ваших документів на нашу електронну пошту згідно місця Вашої реєстраціі (прописки):

postalvisakyiv@vfshelpline.com – Київська, Черкаська, Чернігівська та Кіровоградська області.

postalvisalviv@vfshelpline.com – Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська області.

postalvisalutsk@vfshelpline.com – Рівненська, Волинська та Тернопільська області.

postalvisavinnytsya@vfshelpline.com – Хмельницька, Вінницька, Житомирська, Чернівецька області.

postalvisakharkiv@vfshelpline.com – Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Донецька, Луганська та Запорізька області.

postalvisaodesa@vfshelpline.com – Одеська, Миколаївська, Херсонська області, Республіка Крим.

Важливо! З метою якнайшвидшої обробки Вашої візової заявки просимо Вас слідувати наведеним нижче інструкціям:

 1. Надсилати нам виключно повний пакет документів згідно контрольного списку необхідних документів. Контрольний список необхідних документів знаходиться нижче (обирайте список відповідно до мети вашої подорожі):
 2. Надсилати нам документи на електронну адресу відповідно до Вашого місця реєстраціі (прописки).
 3. Електронні листи з копіями та/або фотографіями Ваших документів повинні відповідати наступним вимогам (недотримання вами наведених нижче вимог може сповільнити процес отримання та обробки Ваших документів):
  • Розмір кожного файла — НЕ більше 1 МВ.
  • Використання архівування файлів або посилань на зовнішні ресурси для розміщення файлів – НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ.
  • Файли повинні бути прикріпленні до електронного листа (бути у вкладенні листа), а не розміщені у тілі листа.
  • Скан-копії та фотографії документів повинні бути кольоровими та читабельними (рекомендоване розширення при скануванні документів — 200–300 dpi).
  • Формат файлів фотографій — .jpg або .jpeg.
  • У темі листа потрібно вказати Ваше прізвище та ім’я.

У разі недотримання зазначених вище інструкцій ми не отримаємо Ваш лист і Ваша заявка не буде прийнята в роботу.

Щоб ознайомитись з детальною інформацією щодо процесу подачі візової заяви у форматі поштового відправлення, перейдіть, будь ласка, у розділ «Як подати документи» за посиланням https://www.vfsglobal.com/poland/ukraine/how-to-apply.html

Звертаємо Вашу увагу, що через пандемічні та карантинні заходи COVID-19, які були впроваджені Кабінетом Міністрів України, Пункти прийому візових анкет зачинені до моменту зняття карантинних заходів урядом України.

Люб’язно просимо Клієнтів не відвідувати Пункти прийому візових анкет та зберігати соціальну дистанцiю.   <  —  информация с сайта визовых центров Украины.

 

АпТ «WestSide» будет и дальше следить за ситуацией карантина в Польше и как только появится актуальная информация — сразу это опубликуем.  Подпишитесь на нас в соц. сетях чтобы узнать об этом первыми ! 

Фейсбук  —  https://www.facebook.com/westsidejob
ВК  —  https://vk.com/westside_work
Instagram  —  https://www.instagram.com/westside_work

_____________________________________________________________________________________________

«WestSide» — ваш надежный партнер в поиске работы в странах Европы.

Мы работаем по всей Украине !